przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
266274 odwiedzin
Uwaga na oszustów

Uwaga na oszustów

W ostatnich dniach w Sochaczewie pojawili się nowi oszuści. Tym razem podają się za pracowników sochaczewskich wodociągów. Nie wpuszczajmy do domów nikogo obcego, w razie wątpliwości zadzwońmy do ZWiK – Sochaczew i zapytajmy, czy rzeczywiście w naszej okolicy przewidziane są w danym dniu jakieś kontrole czy prace techniczne - tel. 46 862-82-30 lub 46 811-14-15.

Domy mieszkańców Sochaczewa odwiedzają znani na ogół wszystkim inkasenci – Witold Łachecki, Wojciech Kuryluk i Arkadiusz Głowacki.

W domach wielorodzinnych pracownicy ZWiK-Sochaczew wchodzą tylko do piwnic i innych pomieszczeń ze zbiorczą instalacją.

Zapamiętajmy, że jakiekolwiek prace techniczne, wymiany wodomierzy, rur czy innych elementów wodociągowych lub kanalizacyjnych, są wcześniej anonsowane odpowiednią informacją pisemną, sygnowaną pieczątką i logo zakładu wodociągów. Są również podawane komunikaty w mediach – radiu Sochaczew, internecie i wydaniach papierowych gazet.

Nie wpuszczajmy do domu każdego, kto powie, że jest kontrolerem. Przypominamy jeszcze raz, że żaden z inkasentów czy kontrolujących nie chodzi po piętrach bloków mieszkalnych i nie sprawdza niczego w poszczególnych lokalach.

Do domów jednorodzinnych pracownicy techniczni ZWiK podjeżdżają oznakowanym samochodem firmowym, a sami ubrani są w niebieskie, również firmowe.

„ZWiK-Sochaczew” Sp. z o. o.

A A A
18.11.2021
godz.23:13
 
kontakt