przejdź do Sochaczew.pl
196586 odwiedzin
Dni Sochaczewa 2019 ZWiK Sochaczew promował Projekt „Poprawa gospodarki wodno – ściekowej miasta Sochaczew – Etap II (część II)” oraz zachęcał do korzystania z usług Przedsiębiorstwa

Podczas obchodów Dni Sochaczewa 2019 ZWiK Sochaczew promował Projekt „Poprawa gospodarki wodno – ściekowej miasta Sochaczew – Etap II (część II)” oraz zachęcał do korzystania z usług Przedsiębiorstwa.

Podczas Dni Sochaczewa ZWiK – Sochaczew przede wszystkim udostępniał informacje na temat Projektu „Poprawa gospodarki wodno ściekowej miasta Sochaczew – etap II (cześć II)” jak również przedstawiał informacje dotyczące budowy przyłączy kanalizacji sanitarnej oraz wodnej.

W stoisku ZWiK można było uzyskać niezbędne informacje dotyczące procedury związanej z podłączeniem do sieci kanalizacji sanitarnej a osoby reprezentujące Spółkę zachęcały do podjęcia działań związanych z budową przyłączy oraz przedstawiały  zalety korzystania z kanalizacji sanitarnej.

Dodatkową atrakcją zorganizowaną przez Spółkę w ramach promocji Projektu były konkursy dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym jak również dla rodziców, polegające na zadawaniu pytań z dziedziny wiedzy o Unii Europejskiej, ekologii oraz infrastruktury wodno-ściekowej czyli tematów związanych z Projektem realizowanym przez ZWiK Sochaczew Sp. z o.o. a prawidłowa odpowiedź była nagradzana. Były również konkursy rysunkowe. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się nasza kamera do monitoringu kanałów.

Przy tej okazji dzieci znakomicie się bawiły a rodzicie uzyskiwali niezbędne informacje dotyczące budowy kanalizacji i budowy przyłączy. Dodatkowo pojawiały się osoby, które zgłaszały uwagi dotyczące wylewania ścieków, nielegalnego zrzutu i prosiły o pomoc w rozwiązaniu tego nieprzyjemnego problemu.

A A A
10.06.2019
godz.12:03
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość