przejdź do Sochaczew.pl
168994 odwiedzin
Otwarcie Plaży Miejskiej – ZWiK – Sochaczew też tam był

Otwarcie Plaży Miejskiej – ZWiK – Sochaczew też tam był 

 

ZWiK – Sochaczew jako główny działacz na rzecz ochrony rzeki Bzury również był obecny na otwarciu Plaży Miejskiej. W stoisku można było zasięgnąć informacji na temat działań ZWiK związanych z ochroną rzeki Bzury, wykonania przyłączy kanalizacji sanitarnej oraz otrzymać zaproszenie do zwiedzania Miejskiej Oczyszczalni Ścieków. 

Największym powodzeniem cieszyły się piłki plażowe ZWiK z hasłem przewodnim „CZYSTA BZURA TO NASZA MISJA!”, którą można było otrzymać rozwiązując krzyżówkę. 
Wykonując przyłącza kanalizacji sanitarnej skutecznie wspieramy działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Wszystkie ścieki z terenu Sochaczewa powinny trafić do Miejskiej Oczyszczalni Ścieków ZWiK, która jako jedyna w aglomeracji spełnia zapisy kluczowej dyrektywy w zakresie oczyszczania ścieków. 

Spółka posiada już 176 km sieci kanalizacji sanitarnej, która w większości została wybudowana z udziałem środków Unii Europejskiej a Mieszkańcy Sochaczewa mogą korzystać z komfortu jakim jest kanalizacja sanitarna.

Jedne z ostatnich Projektów zrealizowanych przez ZWiK z udziałem środków zewnętrznych to budowa kolejnych odcinków kanalizacji sanitarnej w ulicy Kraszewskiego, Langiewicza, Lechickiej, Ks. Janusza i Załamanej i przyłączenie kolejnych Mieszkańców do sieci kanalizacji sanitarnej.

Dzięki przekierowaniu ścieków za pomocą naszej sieci na Miejską Oczyszczalnię Ścieków przyczyniamy się do ochrony nie tylko naszej rzeki Bzury.

 

 

A A A
25.06.2018
godz.09:47
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość