przejdź do Sochaczew.pl
168994 odwiedzin
Festiwal wody z udziałem ZWiK-Sochaczew Sp. z o.o.

Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Sochaczewie realizujący międzynarodowy projekt „Badacz Wody”, 1 czerwca zorganizowali „Festiwal wody” mający na celu zwrócenie uwagi na problem deficytu wody w Polsce i na świecie. "Zakład Wodociągów i Kanalizacji – Sochaczew" Sp. z o.o. po raz kolejny został zaproszony do udziału w  „Festiwalu Wody”.

Od rana prze szkołą pojawiły się namioty, a w nich różnorodne atrakcje – oczywiście związane z wodą. Na Festiwal Wody przybyli nie tylko uczniowie ale również Mieszkańcy. Można było  obejrzeć ciekawe doświadczenia chemiczne i fizyczne, prowadzić obserwacje mikroskopowe, poznać technikę produkcji najdroższego na świecie papieru czerpanego i oczywiście taki papier samodzielnie wykonać. Było mnóstwo atrakcji szczególnie dla dzieci.  Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Sochaczewie również przygotował specjalne konkursy z zakresu wiedzy o wodzie.

Festiwal Wody to nie tylko dobra zabawa ale przede wszystkim  ogromne źródło wiedzy na temat prawidłowego gospodarowania wodą i koniecznoścą jej oszczędzania.

ZWiK serdecznie dziękuje za zaproszenie

A A A
05.06.2018
godz.09:38
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość