przejdź do Sochaczew.pl
155749 odwiedzin
Zakład Wodociągów i Kanalizacji – Sochaczew Sp. z o. o. informuje, iż od dnia 31.01.2018r. rozpocznie prace związane z wymianą sieci wodociągowej w ulicy Załamanej z uwagi na jej zły stan techniczny.

Szanowni Państwo!

 

Zakład Wodociągów i Kanalizacji – Sochaczew Sp. z o. o. informuje, iż  od dnia 31.01.2018r. rozpocznie prace związane z wymianą sieci wodociągowej w ulicy Załamanej z uwagi na jej zły stan techniczny.

Generalnym Wykonawcą robót jest firma USŁUGI BUDOWLANO INSTALACYJNE NAPRAWA KONSERWACJA LESZEK STAŃKOWSKI (tel. 604-969-173).

W przypadku pytań w sprawie przełączenia do nowej sieci wodociągowej należy kontaktować się z Przedstawicielami ZWiK lub Generalnym Wykonawcą robót, którzy są obecni na terenie budowy lub w siedzibie Spółki przy ulicy Rozlazłowskiej 7 bądź telefonicznie pod nr tel. 46 862-82-30  wew. 26.

Jednocześnie informuję, iż po zakończeniu robót związanych z budową sieci wodociągowej, Spółka przystąpi do budowy kanalizacji sanitarnej w ulicy Załamanej w ramach Projektu „Poprawa gospodarki wodno – ściekowej miasta – Sochaczew – etap II (część II)”.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji – Sochaczew prosi o cierpliwość i wyrozumiałość podczas prowadzenia robót.

 

                                                                       ZWiK - Sochaczew

A A A
30.01.2018
godz.14:40
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość