przejdź do Sochaczew.pl
127946 odwiedzin
Ruszyły roboty kanalizacje w ulicy Kraszewskiego

W związku z poprawą warunków atmosferycznych Zakład Wodociągów i Kanalizacji – Sochaczew Sp. z o. o. przystąpił do prac związanych z budową sieci kanalizacji sanitarnej w ulicy Kraszewskiego.

W poprzednim roku w ramach tego zadania inwestycyjnego została wykonana sieć kanalizacyjna w 40% natomiast sieć wodociągowa ponad 76 %.

Obecnie będzie budowana sieć kanalizacji sanitarnej w ulicy Kraszewskiego od skrzyżowania z ulicą Kochanowskiego do torów.

Do wykonania pozostanie pozostanie jeszcze sieć kanalizacji sanitarnej w ulicach  Langiewicza, Lechickiej i Kochanowskiego – odcinek od skrzyżowania z Kraszewskiego do skrzyżowania z Langiewicza. W ramach tego zadania zostanie również wybudowana sieć wodociągowa w ulicy Lechickiej.  

Oczywiście po zakończeniu prac Wykonawca Robót jest zobowiązany przywrócić teren do stanu pierwotnego.

ZWiK realizuje budowę zarówno sieci wodociągowej jaki i kanalizacyjnej wraz z przyłączami do granicy nieruchomości. Realizacja przyłączy na terenie prywatnym jest po stronie właściciela posesji.

Przyłącza można wykonywać we własnym zakresie, zlecić firmie świadczącej tego typu usługi lub zlecić ZWiK.

W celu omówienia sposobu wykonania przyłączy ZWiK zaprasza do siedziby Spółki przy ulicy Rozlazłowskiej 7 lub bezpośrednio z Wykonawca Robót lub Przedstawicielem ZWiK na terenie budowy.

Informacje udzielane są również telefonicznie pod nr tel. 46 862-82-30 wew. 34. lub Inspektorem Nadzoru p. Magdaleną Kaczorowską tel. 662-296-467.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia.

 

 

A A A
28.02.2017
godz.11:33
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość