przejdź do Sochaczew.pl
127946 odwiedzin
Trwają prace związane z budową kanalizacji w ulicy Kraszewskiego

 

            Zakład Wodociągów i Kanalizacji – Sochaczew Sp. z o. o. kontynuuje prace związane z budową  sieci kanalizacji sanitarnej w ulicy Kraszewskiego.

W najbliższych dniach Wykonawca Robót – firma ZWK Józef Siekierski rozpocznie również budowę sieci wodociągowej w ulicy Kraszewskiego.

Dotychczasowe przyłącza wodociągowe z uwagi na przebieg przez tereny prywatne i związane z tym problemy eksploatacyjne zostaną przyłączone do nowej sieci wodociągowej.

ZWiK realizuje budowę zarówno sieci wodociągowej jaki i kanalizacyjnej wraz z przyłączami do granicy nieruchomości. Realizacja przyłączy na terenie prywatnym jest po stronie właściciela posesji.

Przyłącza można wykonywać we własnym zakresie, zlecić firmie świadczącej tego typu usługi lub zlecić ZWiK.

W związku z tym Spółka zaprasza Mieszkańców ulicy Kraszewskiego do siedziby Spółki przy ulicy Rozlazłowskiej 7 celem omówienia sposobu wykonania przyłączy. Informacje również udzielane są telefonicznie pod nr tel. 46 862-82-30 wew. 34.

W tej sprawie można kontaktować się również bezpośrednio z Wykonawca Robót p. Zbigniewem Siekierskim na terenie budowy lub Inspektorem Nadzoru ZWiK p. Magdaleną Kaczorowską tel. 662-296-467.

 

 

SKMBT_C25316111510360.pdf

 

 

A A A
28.11.2016
godz.07:31
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość